Program

Grundet COVID-19 har vi delt alle hold i to hold. Alle vil derfor i løbet af sæsonen opleve at film ikke vises på den oprindeligt annoncerede dato. De vil primært blive vist på samme ugedag, men der er enkelte forestillinger, hvor det desværre ikke er muligt grundet andre arrangementer i biografen. 

Vi har fastlagt datoerne for november, december og januar. Resterende visninger planlægges når vi har vurderet om denne tilgang fungerer og når vi ved mere om hvorvidt de nuværende COVID-19 restriktioner forlænges ind i 2021. 

De oprindelige hold hed for eksempel "Gruppe A Man (1-2 kl.)", det hold er delt op i holdene "Gruppe A1 Man (1-2 kl.)" og "Gruppe A2 Man (1-2 kl.)". Dit nye hold fremgår af det nye medlemskort, som fremsendes inden sæson start.

Nedenfor kan ses hvilke dage der er forestillinger for de enkelte hold.


Gruppe A1 Man

  • Mandag 2. november kl. 15.15 - Mysteriet om Hr Link
  • Mandag 30. november kl. 15.15 - Toy Story 4
  • Mandag 4. januar kl. 15.15 - F for får 2 - Fårmageddon - AFLYST


Gruppe A2 Man

  • Fredag 20. november kl. 15.15 - Mysteriet om Hr Link - bemærk ikke mandag
  • Mandag 7 december kl. 15.15 - Toy Story 4
  • Mandag 18. januar kl. 15.15 - F for får 2 - Fårmageddon - AFLYST


Gruppe A1 Tor

  • Torsdag 5. november kl. 15.15 - Mysteriet om Hr Link
  • Torsdag 3. december kl. 15.15 - Toy Story 4
  • Torsdag 7. januar kl. 15.15 - F for får 2 - Fårmageddon - AFLYST


Gruppe A2 Tor

  • Torsdag 19. november kl. 15.15 - Mysteriet om Hr Link
  • Torsdag 10. december kl. 15.15 - Toy Story 4 - AFLYST
  • Torsdag 21. januar kl. 15.15 - F for får 2 - Fårmageddon - AFLYST
  • Torsdag 20. maj kl. 15.15 - F for får 2 - Fårmageddon


Gruppe B1 Tir

  • Tirsdag 3. november kl. 15.30 - Sune vs Sune
  • Tirsdag 1. december kl. 15.30 - Frost 2
  • Tirsdag 5. januar kl. 15.30 - Antboy 1 - AFLYST


Gruppe B2 Tir

  • Tirsdag 17. november kl. 15.30 - Sune vs Sune
  • Tirsdag 8. december kl. 15.30 - Frost 2
  • Tirsdag 19. januar kl. 15.30 - Antboy 1 - AFLYST


Gruppe B1 Ons

  • Onsdag 4. november kl. 15.30 - Sune vs Sune
  • Onsdag 2. december kl. 15.30 - Frost 2
  • Onsdag 6. januar kl. 15.30 - Antboy 1 - AFLYST


Gruppe B2 Ons

  • Onsdag 18. november kl. 15.30 - Sune vs Sune
  • Onsdag 9. december kl. 15.30 - Frost 2 - AFLYST
  • Onsdag 20. januar kl. 15.30 - Antboy 1 - AFLYST
  • Onsdag 19. maj kl. 15.30 - Frost 2


Gruppe C1 Tir

  • Tirsdag 3. november kl. 15.45 - Fight Girl
  • Tirsdag 1. december kl. 15.45 - Call of the Wild
  • Tirsdag 5. januar kl. 15.45 - En helt almindelig familie - AFLYST

Gruppe C2 Tir

  • Tirsdag 17. november kl. 15.45 - Fight Girl
  • Tirsdag 8. december kl. 15.45 - Call of the Wild
  • Tirsdag 19. januar kl. 15.45 - En helt almindelig familie - AFLYST

Gruppe C1 Ons

  • Onsdag 4. november kl. 15.45 - Fight Girl
  • Onsdag 2. december kl. 15.45 - Call of the Wild
  • Onsdag 6. januar kl. 15.45 - En helt almindelig familie - AFLYST

Gruppe C2 Ons

  • Onsdag 18. november kl. 15.45 - Fight Girl
  • Onsdag 9. december kl. 15.45 - Call of the Wild - AFLYST
  • Onsdag 20. januar kl. 15.45 - En helt almindelig familie - AFLYST
  • Onddag 19. maj kl. 15.45 - Call of the WIld


Gruppe C1 Tor

  • Torsdag 5. november kl. 15.45 - Fight Girl
  • Torsdag 3. december kl. 15.45 - Call of the Wild
  • Torsdag 7. januar kl. 15.45 - En helt almindelig familie - AFLYST

Gruppe C2 Tor

  • Torsdag 19. november kl. 15.45 - Fight Girl
  • Torsdag 10. december kl. 15.45 - Call of the Wild - AFLYST
  • Torsdag 21. januar kl. 15.45 - En helt almindelig familie - AFLYST
  • Torsdag 20. maj kl. 15.45 - Call of the WIld


Her kan i downloade de oprindelige programmer for sæsonen 2020.


Gruppe A - 1. - 2. klasse

Gruppe A 2020.pdf


Gruppe B - 3. - 4. klasse

Gruppe B 2020.pdf


Gruppe C - 5. - 7. klasse

Gruppe C 2020.pdf